Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40


Kontakt

Dane kontaktowe:

PPHU ROCH Sp. zoo
ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry, woj. śląskie

 

NIP 645-240-69-62
biuro@roch.pl
GPS: N 50 25 08", E 18 51 33"

Godziny otwarcia:

Biuro: Poniedziałek - Piątek    07:00-15:00
Warsztat: Poniedziałek - Piątek    06:00-16:00
Warsztat: Sobota    06:00-12:00

 

Księgowość:

kom. 882 121 836
ksiegowosc@roch.pl

Biuro:

tel.: 32 381 99 40
biuro@roch.pl

Dyrektor ds. Techniczno-Handlowych:

Mariusz Bujak
kom.: 604 121 741
mariusz@roch.pl

 

Dyrektor ds. Produkcji:

Ryszard Grabiński
kom.: 784 692 313
ryszard@roch.pl

Sprzedaż:

Zygmunt Stania
575997428
sprzedaz@roch.pl

Kierownik warsztatu:

Marek Maroszek
kom.: 533 140 808
tel.: 32 381 99 40

 

Kierownik Serwisu:

Tomasz Wyrwoł
tel.: 784 692 638

Dział Uszczelnień Technicznych:

Piotr Wiśniewski
tel.: 728 481 460
piotrek@roch.pl

Kierownik Gospodarki Magazynowej:

Andrzej Czichy
tel.: 784 692 469
andrzej@roch.pl

 

Kierownik Laboratorium Pomiarowego:

Pomiary 3D:

Paweł Sprot
tel.: 784 692 604
pomiary@roch.pl

Cięcie laserem:

Piotr Burda
tel. 797818314
laser@roch.pl

Cięcie wodą oraz na gilotynie:

Zbigniew Mitruś
tel.: 600 271 017
zbyszekmitrus@roch.pl

 

Lokalizacja:


Najnowsze produkty

Tokarka CNC Cincinnati HAWK 200

 

Zobacz więcej

Ramię pomiarowe firmy FARO z głowicą laserową

 

Zobacz więcej

Laser firmy TRIUPF

 

Zobacz więcej

Drążarka elektroerozyjna drutowa CHARMILLES ROBOFIL 290

 

Zobacz więcej

Centrum frezarskie CNC Cincinnati ARROW 1250C

 

Zobacz więcej

Drążarka elektroerozyjna wgłębna CHARMILLES ROBOFORM 35

 

Zobacz więcej

Maszyna do cięcia wodą cięcie wodą CNC WATER JET

 

Zobacz więcej

Centrum 5-osiowe Auerbach AX 5 B-HSC

 

Zobacz więcej

Obrobka CNC, zapewnia wyjatkowa prezycje wykonania

Learn more
Unia Europejska

Jestes zainteresowany jedna z
naszych usług lub ofert?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści dostarcza
ci wszystkie informacje oraz wycene.

+48 575 997 428