Lokalizacja ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Hydraulika siłowa | ROCH

Telefon +48 32 381 99 40

Hydraulika siłowa | ROCH


Hydraulika siłowa sprzedaż podzespołów

Jednym z głównych obszarów, w którym działa i rozwija się nasze przedsiębiorstwo jest hydraulika siłowa. W tym zakresie prezentujemy Państwu bogatą ofertę produktów i usług.

Pompa hydrauliczna (zębata i tłoczkowa)

Dostarczamy pompy zębate, tłoczkowe, łopatkowe we wszystkich wielkościach, do różnego rodzaju zastosowań. Każde urządzenie może zostać zaopatrzone w odpowiednią przystawką mocy /PTO/ właściwą dla danej skrzyni biegów, wyposażoną we wszelkie adaptery, wałki, wsporniki, itd.

Dostępne w ofercie naszej firmy rozwiązania to wyroby uznanych i cenionych producentów, takich jak: HYDROCAR, BOSCH, LINDE, LIEBHERR, MARZOCCHI, VICKERS, DENISSON, SAUER, HYDROMATIC i inne.

Każdy oferowany przez nas model zębaty odznacza się:

Zamawiając pompę należy:

Proponujemy także modele z branży budowlano przemysłowej. W takiej sytuacji należy przy składaniu zamówienia podać typ i parametry urządzenia, dzięki czemu nasi pracownicy będą mogli dobrać optymalny model.

Teleskopowy siłownik hydrauliczny

Oferujemy w naszym asortymencie szeroki wybór tego rodzaju urządzeń, które znajdują zastosowanie w systemach hydrauliki siłowej w wywrotkach, naczepach i innych urządzeniach. Prezentujemy siłowniki:

W celu zamówienia produktu z naszej oferty należy:

Jeżeli mieliby Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem lub mail na adres: biuro@roch.pl

Prowadzimy także naprawę siłowników teleskopowych wywrotek krajowych i zagranicznych, naczep. W ramach naprawy mechanizm zostaje poddany wymianie prowadzeń górnych i dolnych. Niekiedy konieczne jest także zastosowanie nowego cylindra. Nasze usługi w zakresie naprawy objęte są okresem gwarancyjnym.

W trosce o zapewnienie kompleksowej oferty naszym klientom posiadamy na sprzedaż elementy takie jak:

W razie wątpliwości przy doborze odpowiednich elementów w instalacji hydraulicznej samochodu, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią pomogą wybrać Państwu rozdzielacz, sterowniki i inne elementy.

Zbiorniki olejowe do systemów hydraulicznych

Dostępne w naszej ofercie produkty odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością dzięki:

Podzespoły

SIŁOWNIKI WYWROTU TYPU "FRONT END"

W przypadku "OUTER-COVER", "TOP-EYE" oraz "TOP AND BOTTON-EYE" są praktycznym rozwiązaniem dla różnego rodzaju wywrotek i pojazdów specjalistycznych. Pozwalamy na dobór różnych modeli, dzięki czemu możemy przystosować produkty do indywidualnych wymagań każdego klienta.

SIŁOWNIKI WYWROTU TYPU "UNDERBODY"

W naszym asortymencie znajdą Państwo zestaw tego typu rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w naczepach, wywrotkach dwustronnych i wywrotkach trójstronnych. Pragnąc zwiększyć atrakcyjność naszej oferty wprowadziliśmy model dwustronnego działania, idealny dla pojazdów specjalistycznych i przemysłowych.

Akcesoria:

ZAWORY HYDRAULICZNY I OGRANICZNIKI WYWROTU

Przystawki odbioru mocy

Pompy hydrauliczne zębate i tłoczkowe

 

"Proste" i "łamane" pompy wielotłoczkowe.

Silniki hydrauliczne

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę tego typu rozwiązań. Oferujemy silniki hydrauliczne uznanych w branży producentów, takich jak między innymi LINDE, HYDROMATIC, SAUER, BOSCH, MARZOCCHI, VICKERS, LIEBHERR, HYDROCAR.