Lokalizacja ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Hydraulika siłowa | ROCH

Telefon +48 32 381 99 40

Hydraulika siłowa | ROCH


Uszczelnienia techniczne SEAL-JET

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją najwyższej jakości uszczelnień technicznych, które wykonujemy przy zastosowaniu najlepszych materiałów i w oparciu o metodę SEAL-JET.

Technika SEAL-JET umożliwia wyprodukowanie każdego produktu sprawnie, dokładnie i bardzo szybko. Nie wymaga bowiem przygotowywania matryc, które stosowane są w tradycyjnej technologii. Metoda SEAL-JET to także ekonomiczny sposób na produkty specjalistyczne. Ogranicza znacznie koszt wytworzenia i skraca czas naprawy. Dzięki zastosowaniu tej metody jesteśmy w stanie wykonywać wyroby na indywidualne zamówienie. Metodą tradycyjną produkujemy wyroby gumowe niezależnie od kształtu i wielkości.

Prowadzimy także sprzedaż modeli produkowanych przez firmę INCO oraz innych producentów krajowych. W swoim asortymencie posiadamy również uszczelnienia techniczne uznanych firm zachodnich takich jak: DICHTOMATIK, CORTECO, ERIKS, BUSAK+SHAMBAN

Pragnąc zamówić u nas produkty musisz podać nam informacje o:

Oferujemy:

Oferujemy materiały konstrukcyjne ja: PU, NBR, FPM, EPDM.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy do kontaktu, ponieważ pełen zestaw produktów dostępny jest w naszej siedzibie.

Kontakt: 
Piotr Wiśniewski
tel. 728 481 460
piotrek@roch.pl

Profile uszczelnień: