Operator CNC

Firma ROCH istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat, świadcząc nieprzerwanie wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja) oraz w zakresie produkcji maszyn i urządzeń pod własną marką.

Ponadto spółka jest istotnym producentem obudów katalizatorów dla przemysłu motoryzacyjnego.

ROCH Sp. z o.o.

obecnie rekrutuje na

stanowisko: OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska:

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (sterowanie Heidenhain itnc530, Sinumerik 808),
  • ustawianie, programowanie obrabiarek cnc,
  • nadzór nad pracą obrabiarki,
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz właściwego stanu obrabiarki.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5lat),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość sterowania Heidenhain (Sinumerik),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z konstrukcjami spawanymi,
  • zaangażowanie oraz dokładność w pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności,
  • premię motywacyjną uzależnioną od wyników pracy,
  • bonus za polecenie pracownika do pracy (program rekomendacji),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (zapomogi świąteczne, „wczasy pod gruszą”),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego LuxMed oraz kart Multisport,
  • swobodę działania, a zarazem wdrażania nowych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu.

W treści swojego CV prosimy o zawarcie klauzuli RODO o następującej treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Brak powyższej klauzuli w treści przesłanego CV skutkować będzie odrzuceniem złożonej przez kandydata aplikacji.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.