Pompy

Pompy

Hydromotory

Hydromotory

Rozdzielacze

Rozdzielacze

Siłowniki

Siłowniki

Obrotnice

Obrotnice

Zmienniki

Zmienniki

Części zamienne

Części zamienne

Chłodnice

Chłodnice

Chłodnice

Reduktory obrotu

O nas

Firma ROCH istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, świadcząc nieprzerwanie wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja, diagnostyka) oraz w zakresie projektowania i wytwarzania pod własną marką dedykowanych maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz wielkoseryjną produkcję rur krótkich.

Istotnym atutem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na szybkość oraz jakość wykonanych przez nas usług. Dodatkowo przełożyło się to na poszerzenie grona Klientów i pozyskanie parterów biznesowych spoza granic Polski.
Zdobyte przez nas doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala na podejście do klientów w sposób indywidualny. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze staramy się obsłużyć Klienta w jak najlepszy sposób.

Hydraulika siłowa

Produkcja, sprzedaż, diagnostyka, naprawa oraz serwisowanie instalacji oraz komponentów hydraulicznych występujących w szerokim zakresie zastosowań.
Posiadamy przedstawicielstwo w zakresie sprzedaży i naprawy produktów firm Bosch Rexroth, Hydromatic oraz Poclain.
Prowadzimy także sprzedaż i naprawy podzespołów hydraulicznych innych znanych producentów takich jak: Sauer Danfoss, Vickers, Denison, Parker i innych.
Posiadamy kilka magazynów poświęconych wyłącznie składowaniu podzespołów hydraulicznych takich jak; pompy, silniki, rozdzielacze, obrotnice oraz siłowniki. Wśród nich można znaleźć części, nowe, używane jak i jednostki przebudowane. Na stanie posiadamy ponad 8000 różnych jednostek co czyni nas jednym z największych w Polsce składowników hydrauliki siłowej.
W naszych magazynach znajdą Państwo produkty największych firm w branży hydraulicznej jak: Bosch Rexroth / Hydromatik / Brueninghaus / Uchida, Linde, Kawasaki, Poclain, Sauer Danfoss, Eaton, Parker, Vickers, Nachi, Kayaba i wiele innych.
W przeciągu ostatnich 25 lat naprawialiśmy systemy hydrauliczne maszyn takich jak Caterpillar, Liebherr, Volvo, Komatsu, Hitachi, Bobcat, Kubota, CASE, Kobelco, Bomag, Doosan, Takeuchi, JCB i wiele innych.

Maszyny i Urządzenia

Projektowanie i wytwarzanie pod własną marką dedykowanych maszyn i urządzeń wraz z ich automatyzacją i robotyzacją.
Własny Dział Projektowy oraz Dział Automatyki, bazując na Know-How firmy pozwala nam na realizację projektów pod klucz.
Posiadamy możliwość samodzielnego wytworzenia zaprojektowanych urządzeń, od procesu spawania, poprzez obróbkę mechaniczną, kończąc na montażu, uruchomieniu i serwisie.

Rury krótkie

Produkcja rur krótkich w technologii spawania laserowego oraz technologii TiG dla różnych branż.
Nasze produkty są wykorzystywane m. in. przy produkcji układów wydechowych, systemów kominowych oraz wentylacyjno-filtracyjnych.

Historia od 1988 roku

Rok 1988 powstaje firma ROCH z myślą o rynku hydrauliki siłowej
Rok 1994 uruchomienie własnego warsztatu produkcyjnego
Rok 2003 przeniesienie firmy do nowej lokalizacji
Rok 2008 wprowadzenie Systemu Jakości ISO 9001
Rok 2011 budowa laboratorium pomiarowego
Rok 2013 budowa hali na potrzeby produkcji maszyn i urządzeń
Rok 2018 budowa hali oraz uruchomienie linii na potrzeby produkcji rur krótkich
Rok 2020 uruchomienie kolejnych dwóch linii do produkcji rur krótkich
Rok 2021 wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością IATF 16949
Rok 2022 uruchomienie linii do produkcji obudów baterii
Rok 2023 budowa hali na potrzeby magazynowe
loga