Pompy

Pompy

Hydromotory

Hydromotory

Rozdzielacze

Rozdzielacze

Siłowniki

Siłowniki

Obrotnice

Obrotnice

Zmienniki

Zmienniki

Części zamienne

Części zamienne

Chłodnice

Chłodnice

Chłodnice

Reduktory obrotu

Danfoss Hydraulics jest znaną firmą, oferującą szeroką gamę produktów i rozwiązań w zakresie hydrauliki przemysłowej. Firma znana jest z zaangażowania w innowacje, wydajność i zrównoważony rozwój w różnych aplikacjach. Danfoss Hydraulics zapewnia różnorodne portfolio produktów hydraulicznych, w tym pomp, silników, zaworów, elementów sterujących i elementów elektronicznych. Elementy te są przeznaczone do stosowania w maszynach mobilnych, urządzeniach przemysłowych i innych układach hydraulicznych. Z pomocą naszych partnerów sieciowych jesteśmy w stanie zaoferować produkty Danfoss, a także części byłych marek, takich jak EATON Hydraulics, Sauer Danfoss i Sundstrand.

 

Produkty Danfoss Hydraulics znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym w rolnictwie, budownictwie, przeładunku materiałów i maszynach przemysłowych. Wszechstronność komponentów Danfoss sprawia, że nadają się zarówno do mobilnych, jak i stacjonarnych układów hydraulicznych.

Nasza firma ma duże doświadczenie z tymi urządzeniami i może oferować nowe oryginalne części Danfoss oraz wysokiej jakości przebudowy pochodzące z naszego programu REMAN. Pompy hydrauliczne, silniki i zawory Danfoss znajdują zastosowanie w różnych mobilnych maszynach hydraulicznych głównych marek urządzeń budowlanych OEM. W firmie ROCH możemy pomóc Ci zaoszczędzić do 50% na oryginalnych częściach Danfoss w porównaniu do zakupu za pośrednictwem programów części dealerskich OEM.

Specjalizujemy się w ułatwianiu pozyskiwania części w Stanach Zjednoczonych w celu zaspokojenia potrzeb rynku europejskiego, zapewniając płynny i wydajny proces uzyskiwania wysokiej jakości Danfoss & Komponenty EATON do wspierania naszych klientów w różnych branżach w całej Europie.

 

Sauer oferuje następujące serie pomp :

 

Seria PV 18, 20, 21, 22

 

Seria MPV 25, 35, 44, 46

 

Seria 90

 

Seria SPV 18, 20, 21, 22, 23, 24, M20, M21, M22, M23, M24