Pompy

Pompy

Hydromotory

Hydromotory

Rozdzielacze

Siłowniki

Siłowniki

Obrotnice

Obrotnice

Zmienniki

Zmienniki

Części zamienne

Chłodnice

Chłodnice

Chłodnice

Reduktory obrotu

Mechanik serwisu

Nasza firma z siedzibą w Tarnowskich Górach, która od ponad 30 lat aktywnie działa na rynku Hydrauliki Siłowej przyjmie pracowników na stanowisko Mechanik serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązkami, wymaganiami oraz benefitami naszej oferty. W przypadku chęci aplikacji prosimy o uzupełnienie formularzu dostępnego na dole strony. Dodatkowo polecamy poznać szerzej zasięg naszej działalności.

Zakres obowiązków:

  • Serwis maszyn budowlanych i urządzeń hydraulicznych
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie miesięczne
  • Pakiet socjalny
  • Praca 1 zmianowa

W treści swojego CV prosimy o zawarcie klauzuli RODO o następującej treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Brak powyższej klauzuli w treści przesłanego CV skutkować będzie odrzuceniem złożonej przez kandydata aplikacji.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.